Přeskočit na hlavní obsah

Kdo jsem?

Ahojte. Jsem Janet Sonrisa (níže se dočtete, proč zrovna tohle jméno) a na začátek tady mám pár faktů o mě:
  • Narodila jsem se v dubnu.
  • Myslím si, že naše rodina je propojena čísly.
  • Chci navštívit Norsko, Španělsko a Indii.
  • Baví mě focení, čtení knih, blogování a zpěv.
  • Zbožňuji rtěnky a laky na nehty.
  • Miluji zvířata.
  • Mám zvláštní fóbie.

To bylo pár faktů o mě a nyní k mému jménu/přezdívce. Ve skutečnosti se jmenuji Žaneta a své jméno moc ráda nemám, nevadí mi ale, když mě volají Žanet. Janet je anglická verze (logicky). A Sonrisa znamená ve španělštině úsměv, i když mám raději norštinu, tak úsměv v ní zní opravdu zvláštně smil. No uznejte sami, nezní divně Janet Smil? :D
Studuji obchodní akademii a mým oborem je Informační technologie. Někdy opravdu nechápu, jak jsem si mohla vybrat tuhle školu, ale když se nad tím zamyslím, ani teď bych nevěděla kam jít. Momentálně jsem ve třetím ročníku, takže mě příští rok čeká maturita (doufám). Pomaloučku se dívám i na vysoké školy, nejvíce by mě lákal obor literatura nebo psychologie. Úplně něco jiného, co studuji teď.

Nejenže se učím anglicky a německy ve škole, doma pomocí internetu nebo lidí z cizích zemí se učím norsky a španělsky. Naivně si představuji, že jednou, minimálně rok, budu bydlet v Norsku a že tam budu pracovat jako au-pair. Nejsem jako většina holek, které mají sen, že jednou odletí do Ameriky do slunné L.A. či do rušného New Yorku, i přesto že v USA mám rodinu.

V poslední době mě čím dál víc baví fotit lidi (hlavně své přátelé), přemýšlím, že bych si vytvořila stránky, které bych věnovala pouze focení a nabídce pro širší veřejnost, sice nejsem profesionál, ale neřekla bych, že by mé fotky byly katastrofální. Takže kdyby jste měli někdo zájem a byli byste z okolí Ostravy, není problém. Můžete se i podívat na portréty, které jsem už fotila.

Stejně jako focení jsem začala více vytvářet i vzhledy pro blogy holkám, které v tom nejsou až tak sběhlé, nebo s blogováním teprve začínají. Moc mě to baví a kdyby někdo chtěl, samozřejmě mu ráda pomůžu. :)


Mějte se v lásce,

Populární příspěvky z tohoto blogu

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii. 

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Kryštof - Srdcebeat

Dnes se spousta lidí konečně dočkalo nového CD kapely Kryštof. Nové album nese název Srdcebeat. Jedno z nejvíce žádaných cd se dnes začalo prodávat v T-mobile prodejnách.
Pakliže máte rádi Kryštofy a nemáte cd (či přemýšlíte o koupi), koukněte se níže. :)