Book Wishlist for June/July

neděle, června 21, 2015

Ač jsem si říkala, že tady na blogu nebudu pravděpodobně dělat žádné Wishlisty, tak jsem se tomu nijak neubránila a tady jeden je. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli máte zájem o takovéto články, a nebo byste zde chtěli číst články typu recenzí,..

Tento Wishlist se týká knih -jak jste určitě poznali už z názvu-, které bych si chtěla koupit v červnu nebo v červeni tohoto roku. Nebudu to déle zdržovat a koukněme se na ty knihy.

Mám takový blok, kam si píšu seznam knih, které bych si chtěla přečíst, ne všechny bych si nutně chtěla koupit. :D V seznamu mám asi kolem 100 knih -jsem hodně zvědavá, jestli je letos přečtu, protože každý měsíc se jich tam několik přidá-.
Je pro mě těžké určit knihy, které si chci koupit a které ne. Mám to většinou tak, že bych si je nejdříve chtěla půjčit v knihovně, přečíst si ji a pakliže by se mi líbila si ji koupit.
Nicméně i přesto, že jsem přečetla spousta knih od spisovatelky Cecelia Ahern (napsala např. Ps: Miluji Tě), chtěla bych je mít všechny doma. A stejně tak od autora knihy Poslední píseň Nicholas Sparks.

A teď už opravdu ty knihy, které bych si chtěla koupit.

1. Online girl - Zoe Sugg
Letos velký hit. I mě zaujala, a jsem hodně hodně zvědavá jak tato kniha vypadá, co se v ní píše, jak to Zoella pojala apod.

Zoella - Google Search

2. Příliš mnoho Kateřin - John Green
Knihy Johna Greena čte v poslední době hodně lidí. A to především kvůli knihy Hvězdy nám nepřály. Spousta holek, čte jen Greena, ale neměly by zapomínat, že jsou zde i jiní autoři. :)

3. Pod sněhem - Petra Soukupová
Na to, že tuhle knihu napsala Češka (a co si budeme nalhávat, světoví spisovatelé jsou přeci jen o něco lepší) zkrácená verze obsahu mě nadchla. :)

4. S láskou Tanya - Tanya Burr
Obálka knihy my hodně připomíná Zůstaň se mnou, a názvem S láskou, Rosie.. ale rozhodně je tato kniha o něčem jiném, a jsem na ni hodně zvědavá :)
Photos From My Book Launch PartyMějte se v lásce

 • Share:

You Might Also Like

9 komentářů

 1. rada by som si prečítala Príliš mnoho Katarín, ostatné možno len ak by sa ku mne dostali :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 2. Zoellu a Kateřiny mám taky na wishlistu. Čtení je můj velký koníček
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Netrvalo to dlouho, a už jsem si i koupila Kateřiny :3 Jsem zvědavá jaká ta kniha bude, kdyby byl zájem mohla bych sem o ní hodit nějaké info ;)

   Vymazat
 3. Super výber, hlavne teraz v lete keď bude viac času na čítanie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, vlastně i proto jsem se těšila na prázdniny! :D

   Vymazat
 4. Girl online som si tiež chcela strašne prečítať, ale po prečítaní recenzie a obsahu zo mňa nadšenie opadlo, tak ak sa ku mne dostane, tak si ju prečítam, ale vyhľadávať ju asi veľmi nebudem. Teraz čítam Selekciu, ktorá je taká oddychová a teším sa na ďalšie diely :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Selekci jsem taky koukala, ono to má tuším ještě dva další díly, ne? :)

   Vymazat
 5. Já doporučuji Madame Chic od J. Scottové, je to fajn čtení, k odreagování, navíc i docela vtipně popsané :)
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat